Navigacija
Krepšelis

Lakštų valcavimas

FLEXO FX3.1 SERIJOS 3 VELENŲ LAKŠTŲ VALCAI
Išankstinis užsakymas
FX3.1 serijos mechaninės 3-velenų asimetrinės lakštų valcavimo staklės su viengubu pradiniu palenkimu. Šoninis velenas juda į viršų ir žemyn statmenai. Varomas šoninis ir apatinis ritinys. Laštą prispaudžia apatinis ritinys, kuris juda vertikalia ašimi ant dvigubų guolių. Staklės puikiai tinka ga..
FLEXO FX3.2 SERIJOS 3 VELENŲ LAKŠTŲ VALCAI
Išankstinis užsakymas
FX3.2 serijos mechaninės 3 velenų asimetrinės lakštų valcavimų staklės su pilnu viengubu pradiniu palenkimu. Įstrižos eigos varomas šoninis (valcavimo) velenas. Viršutinis ir apatinis velenas yra varomi varikliu su elektriniu stabdžiu per reduktorių. Lakštą prispaudžia apatinis velenas, kurio ju..
FLEXO FX3.3 SERIJOS 3 RITINIŲ LAKŠTŲ VALCAI
Išankstinis užsakymas
FX3.3 serijos mechaninės 3 velenų asimetrinės lakštų valcavimų staklės su pilnu viengubu pradiniu palenkimu. Šoninis (valcuojantis) velenas yra primontuotas ant plieninių suportų ir guolių, užtikrinančių didesnį patikimumą ir mažesnį nusidėvėjimą dėl trinties. Viršutinis ir apatinis velenas yra ..
FLEXO FX4.1 SERIJOS 4 VELENŲ LAKŠTŲ VALCAI
Išankstinis užsakymas
FX4.1 serijos hidrauliniai 4-velenų lakštų valcai su dviguba pirminio palenkimo funkcija. Viršutinis velenas yra fiksuotoje padėtyje, apatinis ir šoniniai velenai juda į viršų ir žemyn. Paprastai atliekamas lakšto suspaudimas – kai lakštas įstatomas tarp viršutinio ir apatinio veleno, apatinis v..
FLEXO FX4.2 SERIJOS 4 VELENŲ LAKŠTŲ VALCAI
Išankstinis užsakymas
FX4.2 serijos hidraulinės 4-velenų lakštų valcai turi dvigubo pirminio palenkimo funkciją. Viršutinis velenas yra fiksuotoje padėtyje, tuo tarpu apatinis ir šoniniai velenai juda į viršų ir žemyn. Paprastai atliekamas lakšto suspaudimas. Norint, kad velenai suktųsi kintančiu greičiu, papildomai ..
FLEXO FX4.3 SERIJOS 4 VELENŲ LAKŠTŲ VALCAI
Išankstinis užsakymas
FX4.3 serijos hidraulinės 4-velenų lakštų valcai su tiesinėmis kreipiančiosiomis ir dvigubo pirminio palenkimo funkcija. Šios staklės yra tikslios, lengvai valdomos ir greitos. Jos atlieka dvigubą pirminį lakšto palenkimą be papildomo lakšto ištraukimo ir pavalcavimo. Lakštas yra suspaudžiamas t..
VBH Hydrotronic
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: PARMIGIANI MACCHINE
PARMIGIANI VBH serijos 4 velenų lakštų valcaiĮvairūs užsakovo poreikiams pritaikomi modeliai valcuoti lakštams, kurių storis nuo 3 iki 300 mm, plotis nuo 500 iki 8000 mm.Velenai varomi nepriklausomais hidrauliniai varikliais su automatiniu sukimosi greičio kompensavimu tarp viršutinio ir apatinių ri..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Privatumo politika